Robert Majewski

Partner ADDVENTURE. 17 lat doświadczenia zawodowego.

Prezes Zarządu Centrum Terapii Autyzmu SOTIS.

Do 2008 roku związany z Grupą Kapitałową PENETRATOR. Przez ponad 4 lata pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu Domu Maklerskiego PENETRATOR S.A. oraz Agencji Informacyjnej PENETRATOR Sp. z o.o.

Zarządzał większością najważniejszych projektów doradczych realizowanych na rynku niepublicznym przez Grupę Kapitałową PENETRATOR. Wśród najważniejszych projektów zaangażowany był w doradztwo przy transakcjach świadczonych m.in. na rzecz: Philip Morris, Reemtsma, EdF, GdF, Lafarge, Vattenfall, Tractebel, Elektrim, Skanska.

Uczestniczył w projektach realizowanych na rynku publicznym (m.in. publiczne emisje – Poligrafia, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, wezwania) oraz w realizowanych na rzecz Skarbu Państwa procesach prywatyzacji spółek m.in. ISKRA, Georyt , WSiP . Brał udział także w obsłudze procesu fuzji spółek kablowych - Elektrim Kable Polskie.

Zaangażowany był również w inicjatywy na rzecz rozwoju polskiego rynku kapitałowego, m.in.: współtworzył koncepcję obrotu akcjami spółek parterowych uczestniczących w programie NFI, a także współpracował w przygotowaniu koncepcji utworzenia i funkcjonowania Giełdy Energii w Polsce.

Robert Majewski jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej (informatyka w zarządzaniu i sterowaniu). Ponadto studiował na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Wolny czas najchętniej spędza z Rodziną podróżując po spotach windsurfingowych i winnicach. Hobby to zdecydowanie sport uprawiany przez kilka lat zawodniczo (pływanie) a także taniec i fotografia. Wspomaga rozwój zdolnych artystów, wydał album zdjęć Krakowa (Wacława Wantucha).

Jego największą pasją jest drugi człowiek.

ul. Smocza 6A,

31-069 Kraków, Poland

sekretariat@addventure.com.pl

tel.: +48 12 421 14 14

fax: +48 12 422 38 00